Névnapok: Ma: Andrea, Ilma Holnap: Emma

Vers- és prózamondó verseny

Vers- és prózamondó verseny Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány - NKA Szépirodalmi Kollégiumhoz benyújtott pályázatának keretében, a Népmese napjának apropójából került megrendezésre az alsó tagozat vers - és prózamondó versenye.

NKA Szépirodalmi Kollégiumhoz benyújtott, 107108/02716 azonosítószámú, Somogy Megyei kalandtúra - Régiók közötti szakpedagógiai műhelysorozat megvalósítására, a kortárs szépirodalom népszerűsítésére c. projekt keretében megvalósuló vers-és prózaverseny eredményei:

1.b osztály
Kiváló teljesítményéért elismerésben részesültAndrás Dorina
Imrei Zsófia
Timár Sára
Ükös Viktória
2. osztály
I.Csonka Adrienn
II.Fényes Annabella
III.Vári Orsolya
3.osztály
I.Timár Anna
4. osztály
I.Csonka Sára
II.Kovács Nóra

A fenti táblázat a képernyőn túl is tartalmaz információkat. A táblázatot teljes egészében balra és jobbra mozgatva tekintheti át.

Gratulálunk a gyerekeknek, akik szereplésükkel Gáspár Tamás: Rajzos dalolás c. könyvét DVD melléklettel  megnyerték osztályuk számára!

Nemzeti Kulturális Alap pályázat – Koszta József Múzeum