Névnapok: Ma: Béla Holnap: György

Új játékkal bővült játszóterünk

Új játékkal bővült játszóterünk 680 000 forintos beruházásból kombinált sporteszköz telepítésére került sor iskolánk parkjában.

Az új játéknak a gyerekek örülhetnek igazán, a sporteszköz műszaki átadása után, de régi vágya volt a játszótér bővítése közösségünknek is.

Hálás köszönetünket fejezzük ki az anyagi támogatásért Nagyberki Község Önkormányzatának, Csúz Gábor vállalkozónak, alapítványunk Jótékonysági estjén résztvevő szülőknek, alapítványunk támogatóinak, hiszen nélkülük nem valósulhatott volna meg a játszótér fejlesztése.

Köszönjük Szabó Attila tógazdának, önkormányzatunk közmunkásainak valamint diákönkormányzatunk tagjainak, hogy munkájukkal, a talaj előkészítésével, az aljzat elegyengetésével, hozzájárultak a játszótéri elem elkészítéséhez.

Feltett szándékunk, hogy játszóterünket további játékokkal bővítsük, ezért az alapítványunk

2019. február 16-i jótékonysági estjének bevételét  is erre fordítjuk.

Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány kuratóriuma