Jótékonysági est 2018

Címkék: alapítvány Jótékonysági est

Jótékonysági est 2018 A Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány kuratóriuma köszönetét fejezi ki:

a szülői munkaközösség vezetőjének és tagjainak a szervezésért, a szülők, leendő szülők és pedagógusok fergeteges műsoráért, a sok segítségért,  amit tőlünk kaptunk.

Köszönjük a jótékonysági est műsorában szereplő Pedagógus kórusnak a fellépését, s hogy  színvonalas előadásukkal tartalmassá varázsolták rendezvényünket.

Berkes Sándornak és tánc tanszakos növendékeinek a színvonalas, vidám műsorért.

Borsányi Piroskának és művészeti iskolánk képzőművészet tanszakos tanulóinak a dekoráció elkészítéséért.

Kollégáinknak, akik  aktívan segédkeztek a bál megszervezésében, lebonyolításában.

Támogatóinknak:

Biró Norbertnek, a Somogy Megyei Közgyűlés Elnökének,

Szászné Hajdú Katalinnak, hogy jelenlétével megtisztelte rendezvényünket,

Keszthelyi Istvánnak, MAWA Kft. ügyvezető igazgatójának,

a MAWA Kft-nek,

Nagyberki, Kercseliget, Szabadi és Csoma  község önkormányzatának és testületeinek,

Pethő Nyomdának,

Bőzsöny Andrásnak, és a WEB200 Kft-nek,

Jemerik Gábornak és

Gál Andreának.

Köszönjük támogatóinknak, minden kedves vendégünknek,  hogy támogatásukkal  segítik alapítványunk céljainak megvalósítását, iskolánk játszóterének fejlesztését.

Köszönjük!

Szász Endre Általános Iskoláért