Névnapok: Ma: Gedeon, Johanna Holnap: Auguszta

Adó: 1 % a tanulóinknak!

Adó: 1 % a tanulóinknak! Segítse adója 1%-ával tanulóink versenyeztetését, sporttevékenységeik, kirándulásaik támogatását, jutalmazásukat. Járuljon hozzá adója 1%-ával játszótereink bővítéséhez, felújításához!

Az szja egy százalék felajánlásához az alábbi adatokra lesz szüksége:

Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány

Ha szeretné tudni, hogy 1 százalékát mire költöttük, adja meg a nyilatkozaton adatait, hogy közvetlenül tájékoztathassuk.

7+1 érv, hogy miért támogassa alapítványunkat

1. Támogatjuk tanulóinkat a régiós, megyei, országos versenyek nevezési díjaiban.

2. Támogatjuk a sport rendezvényeinket, sportolóinkat.

3. Támogatjuk művészeti iskolánkat.

4. Ingyenes programokat szervezünk a gyerekeknek, melyek közt drámafoglalkozások, rendhagyó irodalom órák, író-olvasó találkozók, előadások, gyermeknapi programok szerepelnek.

5. Jótékonysági estet szervezünk, melynek bevételét  meghatározott célra, az idei és a következő tanévben a játszótereink fejlesztésére, bővítésére fordítjuk.

6. Adója 1%, nálunk, társadalmi befektetés, hiszen a jövő nemzedékére, tehetséges tanulóinkra fordítjuk.

7. "...az iskola arra való, hogy az ember megtanuljon tanulni, hogy felébredjen tudásvágya, megismerje a jól végzett munka örömét, megízlelje az alkotás izgalmát, és megtalálja a munkát, amit szeretni fog." Szent-Györgyi Albert

+1 "Adj és kapni fogsz, sokkal többet, mint valaha gondoltad volna." Anna Frank

Köszönjük!