Névnapok: Ma: Tivadar Holnap: Konrád

Karácsonyi dalok és hangszerbemutató

Címkék: alapítvány Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola

Karácsonyi dalok és hangszerbemutató Karácsonyi hangulatot varázsoltak iskolánkba ma délelőtt előadásukkal a Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola növendékei.

Nagyné Soltra Mónika és  tanítványai a fuvolával, Antalfai Ottó és tanítványai a zongorával ismertették meg tanulóinkat, s a bemutatott hangszereken karácsonyi dalokat adtak elő. A gyerekek fellépését a zenepedagógusok előadása követte, akik Rossini olasz zeneszerző dallamait szólaltatták meg.

Köszönjük a tartalmas és szép programot a fellépő gyerekeknek és zenepedagógusaiknak.

A Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola a Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány meghívására érkezett hozzánk.