Névnapok: Ma: Emma Holnap: Tivadar

Csikós-Nagy Márton szobrászművész iskolánkban

Címkék: alapítvány Csikós-Nagy Márton szobrászművész

Csikós-Nagy Márton szobrászművész iskolánkban Iskolánk vendége volt ma Csikós-Nagy Márton szobrászművész, aki faszobraiból tartott kiállítást iskolánkban.

A művész urat Horváth István igazgató úr és Schmidt Márta alapítványunk kuratóriumának elnöke köszöntötték, majd ezt követően Csikós-Nagy Márton beszélt a gyerekekhez, ahol előadásában életre keltek szobrai, megelevenedett azok története.

Előadásmódja, közvetlensége nagy hatással volt a gyerekekre, akik érdeklődve hallgatták történeteit. Őszintén reméljük, hogy többször is ellátogat majd hozzánk.

Köszönjük a művész úrnak azt az élményt amit művei és előadása adott.

Csikós-Nagy Márton szobrászművészről az alábbi linkre kattintva hallgathatja meg a Kossuth Rádió portré műsorát:

Csikós-Nagy Márton a Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány meghívására érkezett hozzánk.