Névnapok: Ma: Emma Holnap: Tivadar

Alapítványi nap 2016

Alapítványi nap 2016 Hagyományainkhoz híven, az idén is megrendeztük Alapítványi napunkat, melyen

a Liszt Ferenc Zeneiskola növendékeinek és tanárainak előadása után az iskola udvarán a Kapos Baranta Egyesület bemutatója és foglalkozásai, ezt követően a Széles Út Egyesület tagjai várták a gyerekeket érdekes motoros bemutatóval, gyönyörű motorkerékpárjaikkal, melyekre a bátrabbak fel is ülhettek.

A gyerekek és az érdeklődők, kézműves foglalkozásokon, arc- és testfestésen vehettek részt, kézműveskedhettek,  Tóth Zoli kareoke partyján a bátrabbak énekelhettek, a nem annyira bátrak szórakozhattak.

Köszönjük  rendezvényünk lebonyolításában részt vállaló és aktívan közreműködő kollégáinknak és a szülői munkaközösség tagjainak a segítségét.

Programjainkon készült képeink megtekinthetőek galériánkban.

Szász Endre Általános Iskoláért

Alapítvány Kuratóriuma